Aktuální pavouk 2023

Aktuální tabulky a výsledky 2023

TLL SKUPINA A

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Roman Hyžák 7 7 0 21
2. Ondřej Filák 7 5 2 15
3. Aleš Číž 7 4 3 13
4. Jaroslav Rumánek 7 5 2 12
5. Vojtěch Ryza ml. 7 4 3 11
6. Josef Rumánek 7 2 5 7
7. Michal Gargulák 7 1 6 4
8. Martin Janáč 7 0 7 1
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
23.8.2023 Aleš Číž Josef Rumánek 6-3 6-2 2-0
17.8.2023 Roman Hyžák Aleš Číž 6-0 6-2 2-0
11.8.2023 Ondřej Filák Jaroslav Rumánek 6-3 6-4 2-0
10.8.2023 Josef Rumánek Martin Janáč 6-2 6-1 2-0
8.8.2023 Jaroslav Rumánek Josef Rumánek 6-4 5-7 6-1 2-0
3.8.2023 Jaroslav Rumánek Michal Gargulák 6-0 6-2 2-0
2.8.2023 Jaroslav Rumánek Aleš Číž 4-6 6-4 6-4 2-0
2.8.2023 Aleš Číž Martin Janáč 6-4 6-1 2-0
1.8.2023 Jaroslav Rumánek Martin Janáč 6-0 6-2 2-0
31.7.2023 Roman Hyžák Ondřej Filák 7-6 6-1 2-0
30.7.2023 Ondřej Filák Martin Janáč 6-0 6-1 2-0
27.7.2023 Roman Hyžák Josef Rumánek 6-2 6-0 2-0
27.7.2023 Jaroslav Rumánek Vojtěch Ryza ml. 2-6 6-3 7-5 2-1
24.7.2023 Roman Hyžák Jaroslav Rumánek 6-2 6-2 2-0
18.7.2023 Ondřej Filák Josef Rumánek 6-1 6-3 2-0
13.7.2023 Josef Rumánek Michal Gargulák 6-3 6-4 2-0
10.7.2023 Aleš Číž Vojtěch Ryza ml. 7-6 7-6 2-0
10.7.2023 Aleš Číž Michal Gargulák 6-3 7-5 2-0
29.6.2023 Vojtěch Ryza Josef Rumánek 6-2 7-6 2-0
28.6.2023 Vojtěch Ryza Martin Janáč 6-2 3-6 6-1 2-1
22.6.2023 Vojtěch Ryza ml. Michal Gargulák 3-6 6-1 6-2 2-1
20.6.2023 Ondřej Filák Aleš Číž 6-3 6-2 2-0
20.6.2023 Roman Hyžák Michal Gargulák 6-1 6-0 2-0
18.6.2023 Roman Hyžák Martin Janáč 6-0 6-2 2-0
16.6.2023 Michal Gargulák Martin Janáč 6-3 7-5 2-0
15.6.2023 Ondřej Filák Michal Gargulák 6-0 6-2 2-0
14.6.2023 Vojtěch Ryza ml. Ondřej Filák 6-1 7-6 2-0
13.6.2023 Roman Hyžák Vojtěch Ryza ml. 6-0 6-1 2-0

Načíst další

TLL SKUPINA B

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Lukáš Koseček 7 7 0 20
2. Ladislav Vala 7 6 1 19
3. Richard Kulíšek 7 4 3 13
4. Vojtěch Pastorčák 7 3 4 9
5. Mário Švec 7 3 4 7
6. Josef Gargulák 7 2 5 6
7. Jakub Kocourek 7 2 5 5
8. David Ryza 7 1 6 5
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
16.8.2023 Lukáš Koseček Mário Švec 6-4 6-3 2-0
13.8.2023 Jakub Kocourek David Ryza 4-6 7-5 6-4 2-1
10.8.2023 David Ryza Mário Švec 6-4 6-1 2-0
10.8.2023 Lukáš Koseček Ladislav Vala 4-6 6-4 6-1 2-1
3.8.2023 Ladislav Vala David Ryza 6-2 6-0 2-0
30.7.2023 Richard Kulíšek David Ryza 6-0 6-1 2-0
27.7.2023 Vojtěch Pastorčák David Ryza 6-2 6-2 2-0
26.7.2023 Ladislav Vala Richard Kulíšek 6-3 6-2 2-0
21.7.2023 Vojtěch Pastorčák Josef Gargulák 6-4 4-6 6-1 2-1
20.7.2023 Josef Gargulák David Ryza 6-3 5-7 6-3 2-1
18.7.2023 Lukáš Koseček Vojtěch Pastorčák 6-2 6-3 2-0
16.7.2023 Richard Kulíšek Jakub Kocourek 6-3 6-4 2-0
15.7.2023 Lukáš Koseček David Ryza 6-3 6-3 2-0
12.7.2023 Mário Švec Vojtěch Pastorčák 6-2 3-6 6-2 2-1
10.7.2023 Ladislav Vala Mário Švec 6-1 6-0 2-0
9.7.2023 Richard Kulíšek Mário Švec 6-2 6-4 2-0
6.7.2023 Richard Kulíšek Vojtěch Pastorčák 6-1 6-2 2-0
2.7.2023 Mário Švec Jakub Kocourek 6-4 3-6 8-6 2-1
27.6.2023 Ladislav Vala Jakub Kocourek 6-2 6-1 2-0
25.6.2023 Lukáš Koseček Richard Kulíšek 6-4 6-2 2-0
23.6.2023 Josef Gargulák Richard Kulíšek 1-6 6-4 8-6 2-1
18.6.2023 Jakub Kocourek Josef Gargulák 6-7 6-2 6-3 2-1
16.6.2023 Ladislav Vala Vojtěch Pastorčák 6-2 6-2 2-0
15.6.2023 Lukáš Koseček Jakub Kocourek 6-2 6-1 2-0
15.6.2023 Vojtěch Pastorčák Jakub Kocourek 6-3 7-6 2-0
15.6.2023 Mário Švec Josef Gargulák 7-5 6-1 2-0
14.6.2023 Lukáš Koseček Josef Gargulák 6-2 6-1 2-0
12.6.2023 Ladislav Vala Josef Gargulák 6-0 6-3 2-0

Načíst další

TTL SKUPINA A

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Roman Hyžák 7 7 0 21
2. Ondřej Filák 7 5 2 15
3. Aleš Číž 7 4 3 13
4. Jaroslav Rumánek 7 5 2 12
5. Vojtěch Ryza ml. 7 4 3 11
6. Josef Rumánek 7 2 5 7
7. Michal Gargulák 7 1 6 4
8. Martin Janáč 7 0 7 1
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
23.8.2023 Aleš Číž Josef Rumánek 6-3 6-2 2-0
17.8.2023 Roman Hyžák Aleš Číž 6-0 6-2 2-0
11.8.2023 Ondřej Filák Jaroslav Rumánek 6-3 6-4 2-0
10.8.2023 Josef Rumánek Martin Janáč 6-2 6-1 2-0
8.8.2023 Jaroslav Rumánek Josef Rumánek 6-4 5-7 6-1 2-0
3.8.2023 Jaroslav Rumánek Michal Gargulák 6-0 6-2 2-0
2.8.2023 Jaroslav Rumánek Aleš Číž 4-6 6-4 6-4 2-0
2.8.2023 Aleš Číž Martin Janáč 6-4 6-1 2-0
1.8.2023 Jaroslav Rumánek Martin Janáč 6-0 6-2 2-0
31.7.2023 Roman Hyžák Ondřej Filák 7-6 6-1 2-0
30.7.2023 Ondřej Filák Martin Janáč 6-0 6-1 2-0
27.7.2023 Roman Hyžák Josef Rumánek 6-2 6-0 2-0
27.7.2023 Jaroslav Rumánek Vojtěch Ryza ml. 2-6 6-3 7-5 2-1
24.7.2023 Roman Hyžák Jaroslav Rumánek 6-2 6-2 2-0
18.7.2023 Ondřej Filák Josef Rumánek 6-1 6-3 2-0
13.7.2023 Josef Rumánek Michal Gargulák 6-3 6-4 2-0
10.7.2023 Aleš Číž Vojtěch Ryza ml. 7-6 7-6 2-0
10.7.2023 Aleš Číž Michal Gargulák 6-3 7-5 2-0
29.6.2023 Vojtěch Ryza Josef Rumánek 6-2 7-6 2-0
28.6.2023 Vojtěch Ryza Martin Janáč 6-2 3-6 6-1 2-1
22.6.2023 Vojtěch Ryza ml. Michal Gargulák 3-6 6-1 6-2 2-1
20.6.2023 Ondřej Filák Aleš Číž 6-3 6-2 2-0
20.6.2023 Roman Hyžák Michal Gargulák 6-1 6-0 2-0
18.6.2023 Roman Hyžák Martin Janáč 6-0 6-2 2-0
16.6.2023 Michal Gargulák Martin Janáč 6-3 7-5 2-0
15.6.2023 Ondřej Filák Michal Gargulák 6-0 6-2 2-0
14.6.2023 Vojtěch Ryza ml. Ondřej Filák 6-1 7-6 2-0
13.6.2023 Roman Hyžák Vojtěch Ryza ml. 6-0 6-1 2-0

Načíst další

TTL SKUPINA B

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Lukáš Koseček 7 7 0 20
2. Ladislav Vala 7 6 1 19
3. Richard Kulíšek 7 4 3 13
4. Vojtěch Pastorčák 7 3 4 9
5. Mário Švec 7 3 4 7
6. Josef Gargulák 7 2 5 6
7. Jakub Kocourek 7 2 5 5
8. David Ryza 7 1 6 5
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
16.8.2023 Lukáš Koseček Mário Švec 6-4 6-3 2-0
13.8.2023 Jakub Kocourek David Ryza 4-6 7-5 6-4 2-1
10.8.2023 David Ryza Mário Švec 6-4 6-1 2-0
10.8.2023 Lukáš Koseček Ladislav Vala 4-6 6-4 6-1 2-1
3.8.2023 Ladislav Vala David Ryza 6-2 6-0 2-0
30.7.2023 Richard Kulíšek David Ryza 6-0 6-1 2-0
27.7.2023 Vojtěch Pastorčák David Ryza 6-2 6-2 2-0
26.7.2023 Ladislav Vala Richard Kulíšek 6-3 6-2 2-0
21.7.2023 Vojtěch Pastorčák Josef Gargulák 6-4 4-6 6-1 2-1
20.7.2023 Josef Gargulák David Ryza 6-3 5-7 6-3 2-1
18.7.2023 Lukáš Koseček Vojtěch Pastorčák 6-2 6-3 2-0
16.7.2023 Richard Kulíšek Jakub Kocourek 6-3 6-4 2-0
15.7.2023 Lukáš Koseček David Ryza 6-3 6-3 2-0
12.7.2023 Mário Švec Vojtěch Pastorčák 6-2 3-6 6-2 2-1
10.7.2023 Ladislav Vala Mário Švec 6-1 6-0 2-0
9.7.2023 Richard Kulíšek Mário Švec 6-2 6-4 2-0
6.7.2023 Richard Kulíšek Vojtěch Pastorčák 6-1 6-2 2-0
2.7.2023 Mário Švec Jakub Kocourek 6-4 3-6 8-6 2-1
27.6.2023 Ladislav Vala Jakub Kocourek 6-2 6-1 2-0
25.6.2023 Lukáš Koseček Richard Kulíšek 6-4 6-2 2-0
23.6.2023 Josef Gargulák Richard Kulíšek 1-6 6-4 8-6 2-1
18.6.2023 Jakub Kocourek Josef Gargulák 6-7 6-2 6-3 2-1
16.6.2023 Ladislav Vala Vojtěch Pastorčák 6-2 6-2 2-0
15.6.2023 Lukáš Koseček Jakub Kocourek 6-2 6-1 2-0
15.6.2023 Vojtěch Pastorčák Jakub Kocourek 6-3 7-6 2-0
15.6.2023 Mário Švec Josef Gargulák 7-5 6-1 2-0
14.6.2023 Lukáš Koseček Josef Gargulák 6-2 6-1 2-0
12.6.2023 Ladislav Vala Josef Gargulák 6-0 6-3 2-0

Načíst další

Aktuální pavouk - Challenger 2023

CHALLENGER - SKUPINA A

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Filip Samiec 5 5 0 15
2. Josef Hyžák 5 4 1 12
3. Martin Kocourek 5 3 2 7
4. Kateřina Valová 5 2 3 7
5. Libor Buček 5 1 4 4
6. Dominik Hyžák 5 0 5 0
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Výsledek
23.8.2023 Josef Hyžák Kateřina Valová 6-3 6-4 2-0
17.8.2023 Filip Samiec Martin Kocourek 6-4 6-3 2-0
17.8.2023 Libor Buček Dominik Hyžák 6-1 6-1 2-0
15.8.2023 Filip Samiec Kateřina Valová 7-6 6-2 2-0
13.8.2023 Kateřina Valová Libor Buček 6-1 6-4 2-0
30.7.2023 Martin Kocourek Dominik Hyžák 6-1 6-1 2-0
21.7.2023 Filip Samiec Dominik Hyžák 6-0 6-1 2-0
18.7.2023 Josef Hyžák Libor Buček 6-2 6-3 2-0
14.7.2023 Filip Samiec Josef Hyžák 7-5 6-2 2-0
11.7.2023 Josef Hyžák Martin Kocourek 6-4 6-0 2-0
30.6.2023 Martin Kocourek Libor Buček 6-7 6-3 6-4 2-1
29.6.2023 Filip Samiec Libor Buček 6-2 6-2 2-0
28.6.2023 Martin Kocourek Kateřina Valová 6-3 0-6 6-4 2-1
27.6.2023 Kateřina Valová Dominik Hyžák 6-1 6-0 2-0

Načíst další

CHALLENGER - SKUPINA B

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Bronislav Hyžák 4 4 0 12
2. Lukáš Liška 4 3 1 7
2. Vojtěch Ryza st. 4 2 2 7
4. Tomáš Číž 4 1 3 4
5. Lukáš Hyžák 4 0 4 0
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Výsledek
23.8.2023 Lukáš Liška Lukáš Hyžák 6-0 6-1 2-0
20.8.2023 Tomáš Číž Lukáš Hyžák 6-3 6-0 2-0
14.8.2023 Bronislav Hyžák Vojtěch Ryza st. 6-0 6-4 2-0
25.7.2023 Vojtěch Ryza st. Tomáš Číž 6-1 6-2 2-0
24.7.2023 Bronislav Hyžák Tomáš Číž 6-3 6-0 2-0
14.7.2023 Vojtěch Ryza st. Lukáš Hyžák 6-2 6-1 2-0
13.7.2023 Bronislav Hyžák Lukáš Liška 6-0 6-0 2-0
3.7.2023 Lukáš Liška Vojtěch Ryza st. 4-6 7-5 6-2 2-1
27.6.2023 Bronislav Hyžák Lukáš Hyžák 6-2 6-0 2-0
23.6.2023 Lukáš Liška Tomáš Číž- 4-6 6-2 6-4 2-1

Načíst další

CHALLENGER - SKUPINA A

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Filip Samiec 5 5 0 15
2. Josef Hyžák 5 4 1 12
3. Martin Kocourek 5 3 2 7
4. Kateřina Valová 5 2 3 7
5. Libor Buček 5 1 4 4
6. Dominik Hyžák 5 0 5 0
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Výsledek
23.8.2023 Josef Hyžák Kateřina Valová 6-3 6-4 2-0
17.8.2023 Filip Samiec Martin Kocourek 6-4 6-3 2-0
17.8.2023 Libor Buček Dominik Hyžák 6-1 6-1 2-0
15.8.2023 Filip Samiec Kateřina Valová 7-6 6-2 2-0
13.8.2023 Kateřina Valová Libor Buček 6-1 6-4 2-0
30.7.2023 Martin Kocourek Dominik Hyžák 6-1 6-1 2-0
21.7.2023 Filip Samiec Dominik Hyžák 6-0 6-1 2-0
18.7.2023 Josef Hyžák Libor Buček 6-2 6-3 2-0
14.7.2023 Filip Samiec Josef Hyžák 7-5 6-2 2-0
11.7.2023 Josef Hyžák Martin Kocourek 6-4 6-0 2-0
30.6.2023 Martin Kocourek Libor Buček 6-7 6-3 6-4 2-1
29.6.2023 Filip Samiec Libor Buček 6-2 6-2 2-0
28.6.2023 Martin Kocourek Kateřina Valová 6-3 0-6 6-4 2-1
27.6.2023 Kateřina Valová Dominik Hyžák 6-1 6-0 2-0

Načíst další

CHALLENGER - SKUPINA B

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Bronislav Hyžák 4 4 0 12
2. Lukáš Liška 4 3 1 7
2. Vojtěch Ryza st. 4 2 2 7
4. Tomáš Číž 4 1 3 4
5. Lukáš Hyžák 4 0 4 0
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Výsledek
23.8.2023 Lukáš Liška Lukáš Hyžák 6-0 6-1 2-0
20.8.2023 Tomáš Číž Lukáš Hyžák 6-3 6-0 2-0
14.8.2023 Bronislav Hyžák Vojtěch Ryza st. 6-0 6-4 2-0
25.7.2023 Vojtěch Ryza st. Tomáš Číž 6-1 6-2 2-0
24.7.2023 Bronislav Hyžák Tomáš Číž 6-3 6-0 2-0
14.7.2023 Vojtěch Ryza st. Lukáš Hyžák 6-2 6-1 2-0
13.7.2023 Bronislav Hyžák Lukáš Liška 6-0 6-0 2-0
3.7.2023 Lukáš Liška Vojtěch Ryza st. 4-6 7-5 6-2 2-1
27.6.2023 Bronislav Hyžák Lukáš Hyžák 6-2 6-0 2-0
23.6.2023 Lukáš Liška Tomáš Číž- 4-6 6-2 6-4 2-1

Načíst další

Tenisová liga Lidečko 2023

Skupina A

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Richard Kulíšek
2. Aleš Číž
3. Martin Kocourek
4. Lukáš Gargulák
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina C

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Jaroslav Rumánek
2. Vojtěch Ryza st.
3. David Ryza
4. Martin Janáč
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina E

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Ladislav Vala
2. Bronislav Hyžák
3. Libor Buček
4. Vojtěch Ryza ml.
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina G

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Roman Hyžák
2. Vojtěch Pastorčák
3. Filip Samiec
4. Lukáš Liška
5. Dominik Hyžák
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina B

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Ondřej Filák
2. Josef Hyžák
3. Jakub Kocourek
4. Eva Dorňáková
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina D

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Mário Švec
2. Josef Rumánek
3. Kateřina Valová
4. Tomáš Číž
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina F

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Lukáš Koseček
2. Josef Gargulák
3. Michal Gargulák
4. Lukáš Hyžák
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina A

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Richard Kulíšek
2. Aleš Číž
3. Martin Kocourek
4. Lukáš Gargulák
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina B

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Ondřej Filák
2. Josef Hyžák
3. Jakub Kocourek
4. Eva Dorňáková
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina C

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Jaroslav Rumánek
2. Vojtěch Ryza st.
3. David Ryza
4. Martin Janáč
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina D

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Mário Švec
2. Josef Rumánek
3. Kateřina Valová
4. Tomáš Číž
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina E

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Ladislav Vala
2. Bronislav Hyžák
3. Libor Buček
4. Vojtěch Ryza ml.
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina F

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Lukáš Koseček
2. Josef Gargulák
3. Michal Gargulák
4. Lukáš Hyžák
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další

Skupina G

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Roman Hyžák
2. Vojtěch Pastorčák
3. Filip Samiec
4. Lukáš Liška
5. Dominik Hyžák
Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem

Načíst další