Tenisová liga Lidečko

Tenisová liga Lidečko 2022

Skupina A

Aktuální tabulka

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Roman Hyžák 9 9 0 27
2. Ondřej Filák 9 8 1 23
3. Bronislav Hyžák 9 7 2 21
4. Vojtěch Pastorčák 9 6 3 18
5. Michal Gargulák 9 5 4 14
6. David Ryza 9 3 6 11
7. Vojtěch Ryza 9 3 6 9
8. Filip Samiec 9 3 6 9
9. Jiří Františák 9 1 8 3
10. Karel Kotraba 9 0 9 2

Zelená – POSTUP TLL ČTVRTFINÁLE
Oranžová – POSTUP TLL OSMIFINÁLE: A3 vs B6 , A4 vs B5,  B3 vs A6, B4 vs A5
Fialová
– POSTUP CHALLENGER ČTVRTFINÁLE: A7 vs B10, B7 vs A10, A8 vs B9, B8 vs A9

Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
15.8.2022 Vojtěch Ryza Filip Samiec 6-0 6-0 2-0
9.8.2022 David Ryza Vojtěch Ryza 6-4 6-1 2-0
8.8.2022 Filip Samiec Karel Kotraba x x 2-0
8.8.2022 Jiří Františák Karel Kotraba x x 2-0
8.8.2022 Michal Gargulák Karel Kotraba x x 2-0
8.8.2022 Vojtěch Pastorčák Karel Kotraba x x 2-0
7.8.2022 Ondřej Filák Vojtěch Ryza 6-0 6-4 2-0
4.8.2022 Roman Hyžák Bronislav Hyžák 6-0 6-1 2-0
4.8.2022 Filip Samiec David Ryza 6-0 5-7 6-4 2-1
3.8.2022 Roman Hyžák Ondřej Filák 6-4 6-1 2-0
2.8.2022 Michal Gargulák Filip Samiec 6-3 6-2 2-0
29.7.2022 Ondřej Filák Vojtěch Pastorčák 6-7 6-4 6-2 2-1
25.7.2022 Ondřej Filák Bronislav Hyžák 7-5 6-1 2-0
17.7.2022 Vojtěch Pastorčák Filip Samiec 4-6 6-3 6-2 2-1
17.7.2022 Michal Gargulák Vojtěch Ryza 7-5 6-3 2-0
15.7.2022 Ondřej Filák Karel Kotraba 6-1 6-1 2-0
14.7.2022 Michal Gargulák David Ryza 1-6 7-5 8-6 2-1
12.7.2022 Ondřej Filák Filip Samiec 6-3 6-0 2-0
9.7.2022 Vojtěch Pastorčák Michal Gargulák 6-3 6-0 2-0
7.7.2022 Ondřej Filák David Ryza 6-4 6-0 2-0
6.7.2022 Ondřej Filák Michal Gargulák 6-1 6-3 2-0
29.6.2022 Bronislav Hyžák Vojtěch Pastorčák 6-4 6-4 2-0
28.6.2022 Ondřej Filák Jiří Františák 6-0 6-1 2-0
25.6.2022 Bronislav Hyžák Karel Kotraba 6-2 6-0 2-0
24.6.2022 Bronislav Hyžák Vojtěch Ryza 6-4 6-3 2-0
23.6.2022 David Ryza Karel Kotraba 6-3 2-6 6-4 2-1
15.6.2022 Bronislav Hyžák David Ryza 6-4 6-4 2-0
14.6.2022 Michal Gargulák Jiří Františák 6-3 6-0 2-0
11.6.2022 Vojtěch Pastorčák David Ryza 6-1 7-6 2-0
5.6.2022 Vojtěch Pastorčák Vojtěch Ryza 6-4 6-3 2-0
3.6.2022 Vojtěch Pastorčák Jiří Františák 6-1 6-4 2-0
2.6.2022 Roman Hyžák Vojtěch Pastorčák 6-3 6-2 2-0
1.6.2022 Roman Hyžák Jiří Františák 6-0 6-0 2-0
31.5.2022 Vojtěch Ryza Karel Kotraba 2-6 6-1 6-4 2-1
30.5.2022 Roman Hyžák Filip Samiec 6-0 6-2 2-0
24.5.2022 Roman Hyžák Karel Kotraba 6-1 6-0 2-0
22.5.2022 Roman Hyžák Vojtěch Ryza 6-1 6-0 2-0
22.5.2022 Vojtěch Ryza Jiří Františák 6-2 6-0 2-0
20.5.2022 David – Ryza Jiří Františák 6-2 6-2 2-0
15.5.2022 Roman Hyžák Michal Gargulák 6-1 6-1 2-0
15.5.2022 Filip Samiec Jiří Františák 6-3 6-3 2-0
13.5.2022 Bronislav Hyžák Michal Gargulák 6-3 6-0 2-0
12.5.2022 Roman Hyžák David Ryza 6-0 6-1 2-0
9.5.2022 Bronislav Hyžák Jiří Františák 6-1 6-1 2-0
6.5.2022 Bronislav Hyžák Filip Samiec 6-3 6-0 2-0

Načíst další

Skupina B

Aktuální tabulka

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Ladislav Vala 9 9 0 26
2. Richard Kulíšek 9 8 1 22
3. Jaroslav Rumánek 9 7 2 22
4. Mario Švec 9 6 3 19
5. Aleš Číž 9 5 4 16
6. Josef Hyžák 9 4 5 11
7. Martin Kocourek 9 2 7 7
8. Jakub Kocourek 9 2 7 7
9.  Libor Buček 9 2 7 5
10. Josef Rumánek 9 0 9 0

Zelená – POSTUP TLL ČTVRTFINÁLE
Oranžová – POSTUP TLL OSMIFINÁLE: A3 vs B6 , A4 vs B5,  B3 vs A6, B4 vs A5
Fialová
– POSTUP CHALLENGER ČTVRTFINÁLE: A7 vs B10, B7 vs A10, A8 vs B9, B8 vs A9

Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
15.8.2022 Libor Buček Martin Kocourek 2-6 7-6 6-0 2-0
13.8.2022 Martin Kocourek Josef Rumánek 2-0
13.8.2022 Jakub Kocourek Josef Rumánek 2-0
13.8.2022 Aleš Číž Josef Rumánek 2-0
13.8.2022 Ladislav Vala Josef Rumánek 2-0
13.8.2022 Libor Buček Josef Rumánek 2-0
13.8.2022 Josef Hyžák Josef Rumánek 2-0
11.8.2022 Richard Kulíšek Josef Hyžák 6-1 6-3 2-0
7.8.2022 Martin Kocourek Jakub Kocourek 7-6 6-4 2-0
3.8.2022 Ladislav Vala Jaroslav Rumánek 6-1 6-4 2-0
1.8.2022 Mario Švec Aleš Číž 7-5 6-2 2-0
23.7.2022 Richard Kulíšek Libor Buček 6-0 6-2 2-0
22.7.2022 Richard Kulíšek Martin Kocourek 6-3 6-0 2-0
21.7.2022 Aleš Číž Libor Buček 6-4 6-0 2-0
19.7.2022 Mario Švec Josef Hyžák 6-4 7-5 2-0
19.7.2022 Ladislav Vala Aleš Číž 7-6 7-6 2-0
16.7.2022 Richard Kulíšek Jaroslav Rumánek 6-2 4-6 6-3 2-1
11.7.2022 Aleš Číž Martin Kocourek 6-0 6-2 2-0
10.7.2022 Jakub Kocourek Libor Buček 6-2 6-4 2-0
8.7.2022 Ladislav Vala Martin Kocourek 6-0 6-2 2-0
30.6.2022 Jaroslav Rumánek Aleš Číž 6-3 6-2 2-0
22.6.2022 Ladislav Vala Mario Švec 6-3 6-4 2-0
22.6.2022 Josef Hyžák Martin Kocourek 6-2 6-1 2-0
20.6.2022 Richard Kulíšek Jakub Kocourek 6-1 6-0 2-0
15.6.2022 Josef Hyžák Jakub Kocourek 5-7 6-2 6-3 2-1
14.6.2022 Mario Švec Josef Rumánek 7-6 6-4 2-0
3.6.2022 Richard Kulíšek Mario Švec 6-3 4-6 8-6 2-1
3.6.2022 Aleš Číž Josef Hyžák 6-3 6-2 2-0
2.6.2022 Jaroslav Rumánek Libor Buček 6-0 6-1 2-0
1.6.2022 Aleš Číž Jakub Kocourek 6-4 6-4 2-0
31.5.2022 Mario Švec Martin Kocourek 6-1 6-2 2-0
30.5.2022 Josef Hyžák Libor Buček 6-4 6-1 2-0
27.5.2022 Ladislav Vala Richard Kulíšek 6-1 3-6 7-5 2-1
23.5.2022 Jaroslav Rumánek Josef Rumánek 6-3 6-3 2-0
20.5.2022 Richard Kulíšek Aleš Číž 6-3 4-6 6-1 2-1
19.5.2022 Jaroslav Rumánek Josef Hyžák 6-4 6-0 2-0
16.5.2022 Mario – Švec Libor Buček 6-2 6-4 2-0
13.5.2022 Richard Kulíšek Josef Rumánek 6-0 6-2 2-0
13.5.2022 Mario Švec Jakub Kocourek 6-2 6-3 2-0
13.5.2022 Ladislav Vala Josef Hyžák 6-2 6-1 2-0
10.5.2022 Jaroslav Rumánek Jakub Kocourek 6-0 6-1 2-0
8.5.2022 Jaroslav Rumánek Mario Švec 6-2 6-2 2-0
5.5.2022 Ladislav Vala Jakub Kocourek 6-2 6-0 2-0
3.5.2022 Ladislav Vala Libor Buček 6-0 6-1 2-0
2.5.2022 Jaroslav Rumánek Martin Kocourek 6-1 6-2 2-0

Historie

Tenisová liga 2021

Pořadí Jméno
1. Roman Hyžák
2. Ladislav Vala
3. Ondřej Filák
4. Jaroslav Rumánek

Pohár 2021

Pořadí Jméno
1. Pastorčák/Kulíšek
2. Hyžák J./Františák
3. Kocourek J./Vala
4. Hyžák R./Gargulák

Tenisová liga 2020

Pořadí Jméno
1. Roman Hyžák
2. Ladislav Vala
3. Richard Kulíšek
4. Ondřej Filák

Pohár 2020

Pořadí Jméno
1. Ladislav Vala
2. Ondřej Filák
3. Richard Kulíšek
4. Roman Hyžák

Pohár 2019

Pořadí Jméno
1. Ondřej Filák
2. Jaroslav Rumánek
3. Vojtěch Pastorčák
4. Ladislav Vala

Pohár 2017

Pořadí Jméno
1. Richard Kulíšek
2. Ladislav Vala
3. Ondřej Filák

Pohár 2016

Pořadí Jméno
1. Ladislav Vala
2. Ondřej Filák
3. Richard Kulíšek

Starší ročníky

Pořadí 2011 2005 2004 2003
1. Ladislav Vala Ladislav Vala Ladislav Vala Ladislav Vala

Kontakt

    NAŠI PARTNEŘI