Tenisová liga Lidečko

Tenisová liga Lidečko 2023 - KVALIFIKACE

Aktuální tabulky a výsledky 2024

tennis-ball

SKUPINA A

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Ondřej Filák 7 7 0 21
2. Jakub Kocourek 6 4 2 13
3. Josef Rumánek 5 4 1 11
4. Lukáš Švec 6 3 3 7
5. Libor Buček 5 1 4 4
6. Josef Hyžák 2 1 1 3
7. Eva Dorňáková 7 1 6 3
8. Vojtěch Molek 4 0 4 1

zápasy skupiny…

Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
20.6.2024 Ondřej Filák Josef Rumánek 6-0 6-1 2-0
12.6.2024 Lukáš  Švec Vojtěch Molek 6-1 6-2 2-0
3.6.2024 Josef Hyžák Eva Dorňáková 6-0 6-1 2-0
30.5.2024 Ondřej Filák Josef Hyžák 6-0 6-1 2-0
28.5.2024 Jakub Kocourek Vojtěch Molek 6-0 6-1 2-0
24.5.2024 Lukáš Švec Libor Buček 6-2 5-7 6-3 2-1
15.5.2024 Lukáš Švec Eva Dorňáková 6-3 4-6 6-1 2-1
14.5.2024 Libor Buček Eva Dorňáková 6-3 6-2 2-0
12.5.2024 Josef Rumánek Lukáš Švec 6-2 6-0 2-0
9.5.2024 Ondřej Filák Jakub Kocourek 6-3 6-1 2-0
8.5.2024 Ondřej Filák Vojtěch Molek 6-1 6-1 2-0
3.5.2024 Josef Rumánek Libor Buček 6-4 6-2 2-0
30.4.2024 Josef Rumánek Eva Dorňáková 6-2 6-0 2-0
28.4.2024 Josef Rumánek Jakub Kocourek 6-4 3-6 6-3 2-1
18.4.2024 Jakub Kocourek Lukáš Švec 6-2 6-3 2-0
12.4.2024 Jakub Kocourek Libor Buček 6-2 6-2 2-0
12.4.2024 Ondřej Filák Lukáš Švec 6-2 6-2 2-0
11.4.2024 Ondřej Filák Eva Dorňáková 6-1 6-2 2-0
9.4.2024 Ondřej Filák Libor Buček 6-1 6-1 2-0
8.4.2024 Jakub Kocourek Eva Dorňáková 6-2 6-1 2-0

SKUPINA B

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Jaroslav Rumánek 7 7 0 21
2. Filip Samiec 6 5 1 14
3. Mário Švec 7 4 3 14
4. Josef Gargulák 7 5 2 13
5. Tomáš Číž 6 2 4 6
6. Vojtěch Ryza st. 5 1 4 3
7. Michal Bojda 7 1 6 3
8. Dominik Hyžák 5 0 5 1

zápasy skupiny…

Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
23.6.2024 Filip Samiec Vojtěch Ryza st. 6-1 6-3 2-0
20.6.2024 Filip Samiec Michal Bojda 6-2 6-2 2-0
19.6.2024 Michal Bojda Dominik Hyžák 4-6 6-2 6-3 2-1
14.6.2024 Josef Gargulák Tomáš Číž 6-7 6-3 6-0 2-1
7.6.2024 Tomáš Číž Dominik Hyžák 6-2 6-1 2-0
2.6.2024 Tomáš Číž Michal Bojda 6-4 4-6 6-3 2-1
23.5.2024 Jaroslav Rumánek Josef Gargulák 6-4 6-2 2-0
17.5.2024 Jaroslav Rumánek Mário Švec 7-5 6-2 2-0
15.5.2024 Mário Švec Dominik Hyžák 6-0 6-0 2-0
14.5.2024 Filip Samiec Josef Gargulák 6-0 6-3 2-0
13.5.2024 Jaroslav Rumánek Michal Bojda 6-2 6-0 2-0
12.5.2024 Filip Samiec Tomáš Číž 6-0 6-3 2-0
12.5.2024 Josef Gargulák Vojtěch Ryza st. 6-3 6-0 2-0
10.5.2024 Filip Samiec Mário Švec 4-6 6-4 9-7 2-1
8.5.2024 Jaroslav Rumánek Filip Samiec 6-2 6-4 2-0
8.5.2024 Josef Gargulák Dominik Hyžák 6-2 6-0 2-0
6.5.2024 Mário Švec Tomáš Číž 6-2 6-4 2-0
5.5.2024 Mário Švec Vojtěch Ryza st. 6-0 6-1 2-0
3.5.2024 Josef Gargulák Mário Švec 1-6 6-0 7-5 2-1
30.4.2024 Josef Gargulák Michal Bojda 6-1 6-4 2-0
29.4.2024 Mário Švec Michal Bojda 6-4 6-3 2-0
28.4.2024 Jaroslav Rumánek Vojtěch Ryza st. 6-1 6-1 2-0
26.4.2024 Jaroslav Rumánek Dominik Hyžák 6-1 6-0 2-0
13.4.2024 Jaroslav Rumánek Tomáš Číž 6-0 6-3 2-0
10.4.2024 Vojtěch Ryza st. Michal Bojda 6-2 6-1 2-0

SKUPINA C

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Aleš Číž 6 6 0 17
2. Ladislav Vala 6 5 1 16
3. Lukáš Liška 6 4 2 12
4. Bronislav Hyžák 6 4 2 11
5. Martin Kocourek 6 3 3 10
6. Vojtěch Buček 7 2 5 5
7. Jiří Františák 7 1 6 3
8. Pavel Brhel 6 0 6 1

zápasy skupiny…

Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
22.6.2024 Vojtěch Buček Jiří Františák 6-3 7-6 2-0
17.6.2024 Lukáš Liška Pavel Brhel 6-0 6-1 2-0
15.6.2024 Vojtěch Buček Pavel Brhel 6-2 1-6 6-1 2-0
14.6.2024 Aleš Číž Ladislav Vala 0-6 6-2 7-5 2-1
12.6.2024 Aleš Číž Bronislav Hyžák 6-2 6-3 2-0
11.6.2024 Ladislav Vala Pavel Brhel 6-0 6-1 2-0
11.6.2024 Bronislav Hyžák Vojtěch Buček 6-2 6-0 2-0
11.6.2024 Aleš Číž Jiří Františák 6-2 6-1 2-0
6.6.2024 Aleš Číž Martin Kocourek 6-2 6-2 2-0
6.6.2024 Aleš Číž Vojtěch Buček 6-2 6-2 2-0
5.6.2024 Martin Kocourek Jiří Františák 7-6 6-2 2-0
4.6.2024 Lukáš Liška Vojtěch Buček 6-4 6-4 2-0
28.5.2024 Aleš Číž Lukáš Liška 6-2 6-4 2-0
27.5.2024 Ladislav Vala Jiří Františák 6-1 6-0 2-0
22.5.2024 Ladislav Vala Martin Kocourek 6-1 6-2 2-0
22.5.2024 Ladislav Vala Bronislav Hyžák 6-1 6-1 2-0
16.5.2024 Bronislav Hyžák Lukáš Liška 3-6 6-4 6-1 2-1
14.5.2024 Brosnilav Hyžák Jiří Františák 6-0 6-1 2-0
10.5.2024 Martin Kocourek Vojtěch Buček 6-4 6-3 2-0
9.5.2024 Bronislav Hyžák Pavel Brhel 6-1 6-0 2-0
7.5.2024 Lukáš Liška Martin Kocourek 1-6 6-3 7-6 2-1
1.5.2024 Lukáš Liška Jiří Františák 6-2 6-2 2-0
15.4.2024 Jiří Františák Pavel Brhel 6-0 6-1 2-0
12.4.2024 Ladislav Vala Vojtěch Buček 6-3 6-1 2-0
9.4.2024 Martin Kocourek Pavel Brhel 6-1 6-2 2-0

SKUPINA D

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Richard Kulíšek 6 6 0 18
2. Michal Gargulák 6 5 1 13
3. Vojtěch Pastorčák 6 4 2 11
4. Kateřina Valová 5 2 3 7
5. David Ryza 4 2 2 7
6. Josef Kuník 5 1 4 2
7. Lukáš Gargulák 5 0 5 1
8. Lukáš Hyžák 2 0 2 1

zápasy skupiny…

Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
21.6.2024 Richard Kulíšek Lukáš Gargulák 6-0 6-0 2-0
19.6.2024 David Ryza Lukáš Gargulák 6-0 6-1 2-0
17.6.2024 Michal Gargulák Lukáš Gargulák 6-0 6-1 2-0
17.6.2024 Michal Gargulák David Ryza 6-4 6-7 6-4 2-1
13.62024 Richard Kulíšek Kateřina Valová 6-2 6-0 2-0
13.6.2024 Richard Kulíšek David Ryza 6-1 7-5 2-0
13.6.2024 Josef Kuník Lukáš Gargulák 5-7 6-0 6-3 2-1
11.6.2024 Vojtěch Pastorčák Lukáš Hyžák 6-1 3-6 6-3 2-1
5.6.2024 Michal Gargulák Vojtěch Pastorčák 7-5 7-5 2-0
16.5.2024 Michal Gargulák Kateřina Valová 6-3 3-6 6-3 2-1
13.5.2024 David Ryza Josef Kuník 6-1 6-0 2-0
9.5.2024 Michal Gargulák Lukáš Hyžák 6-4 6-0 2-0
3.5.2024 Kateřina Valová Josef Kuník 6-1 6-0 2-0
1.5.2024 Kateřina Valová Lukáš Gargulák 6-0 6-1 2-0
1.5.2024 Richard Kulíšek Vojtěch Pastorčák 6-2 6-2 2-0
29.4.2024 Richard Kulíšek Michal Gargulák 6-0 6-3 2-0
19.4.2024 Vojtěch Pastorčák Lukáš Gargulák 6-0 6-0 2-0
14.4.2024 Vojtěch Pastorčák Josef Kuník 6-1 6-2 2-0
8.4.2024 Richard Kulíšek Josef Kuník 6-0 6-0 2-0

ŽENY

Pořadí Jméno hráče Zápasy Výhry Prohry Body
1. Kateřina Valová 3 3 0 9
2. Alžběta Rumánková 2 2 0 5
3. Eva Dorňáková 3 1 2 4
4. Klára Hyžáková 4 1 3 3
5. Marie Cimbálníková 2 0 2 0

zápasy skupiny…

Datum HRÁČ HRÁČ 1 set 2 set 3 set Celkem
18.6.2024 Alžběta Rumánková Eva Dorňáková 6-4 4-6 14-12 2-1
15.6.2024 Klára Hyžáková Marie Cimbálníková 6-1 6-3 2-0
13.62024 Alžběta Rumánková Klára Hyžáková 6-3 6-4 2-0
12.6.2024 Kateřina Valová Eva Dorňáková 6-3 6-1 2-0
16.5.2024 Kateřina Valová Marie Cimbálníková 6-0 6-0 2-0
10.5.2024 Eva Dorňáková Klára Hyžáková 6-3 7-5 2-0
9.5.2024 Kateřina Valová Klára Hyžáková 6-0 6-0 2-0

Historie

Tenisová liga 2022

Pořadí Jméno
1. Roman Hyžák
2. Jaroslav Rumánek
3.
4.

Tenisová liga 2021

Pořadí Jméno
1. Roman Hyžák
2. Ladislav Vala
3. Ondřej Filák
4. Jaroslav Rumánek

Pohár 2022

Pořadí Jméno
1. Koseček/Kocoure J.
2. Kulíšek/Buček L.
3. Filák/Kocourek M.
4. Hyžák R./ Liška L.

Pohár 2021

Pořadí Jméno
1. Pastorčák/Kulíšek
2. Hyžák J./Františák
3. Kocourek J./Vala
4. Hyžák R./Gargulák

Tenisová liga 2020

Pořadí Jméno
1. Roman Hyžák
2. Ladislav Vala
3. Richard Kulíšek
4. Ondřej Filák

Pohár 2020

Pořadí Jméno
1. Ladislav Vala
2. Ondřej Filák
3. Richard Kulíšek
4. Roman Hyžák

Pohár 2019

Pořadí Jméno
1. Ondřej Filák
2. Jaroslav Rumánek
3. Vojtěch Pastorčák
4. Ladislav Vala

Pohár 2017

Pořadí Jméno
1. Richard Kulíšek
2. Ladislav Vala
3. Ondřej Filák

Pohár 2016

Pořadí Jméno
1. Ladislav Vala
2. Ondřej Filák
3. Richard Kulíšek

Starší ročníky

Pořadí 2011 2005 2004 2003
1. Ladislav Vala Ladislav Vala Ladislav Vala Ladislav Vala

Kontakt

    NAŠI PARTNEŘI